Zayıf görünmek için 8 giyim ve güzellik hilesi!

Dünya genelinde bir problem olan kilolu veya balık etli bir vücuda sahip olmak hepimizin başının belası bir durumdur. Peki zayıf görünmek için ne yapmalıyız

Zayıf görünmek, erkek veya kadın fark etmeksizin bu durum canınımızı çok sıkan, moralimizi bozan ve bizi mutsuz eden bozucu bir durumdur. Kadınların durumu bu durum erkeklere göre daha fazla önem arz arz eder. Zayıf ve zarif bir vücutuda sahip olmak , fazlalıklardan kurtulmak için kalıcı çözüm olarak diyet yapmak, spora ağırlık vermek akıllıca olacak.

Ancak diyet yapmak veya spora ağırlık vermek sizi zorluyor ise  zayıf görünmek için ufak giyim hilelerine baş vurabilirsiniz. Sizi daha zayıf ve çekici gösterecek hileler.

Zayıf görünmek için basit hileler nelerdir?

Zayıf görünmek içim hileler nelerdir?
Zayıf görünmek için basit hileler nelerdir?

1) Koyu tonlu elbiseler

Kıyafet kombiniyle koyu tonlu elbiseler tercih etmek ve renk tonlarını uyumlu halde sizi daha zayıf ve daha çekici gösterecektir. Koyu renkler, vücut kıvrımlarını absorbe eden ve zayıf görünmeniz gerekir en temel unsurlardır.

2) Yumuşak ve hafif kumaşlar

Sert kumaşlar tercih edilebilirde vücut kıvrımlarının net bir şekilde açıklanabilmesi, belinde yer alan yağların daha belirgin bir şekilde şişkinlik olması neden olur. Bu elbiseyi giydir Hafif ve yumuşak kumaşlar vücut kıvrımlarınızı kamufle eden çok önemli etkenlerdir.

3) Boyuna çizgili imalat

Elbise kombinlerinizde geometrik, yatay çizgili desenlerin yer alması sizi daha kısa gösterecektir. Bu kıyafetler elbise kombini yapıyor boyuna çizgili veya düz kıyafetler seçmelisiniz. Boyuna çizgili kıyafetler sizi daha uzun boylu gösterecek ve fazla kilolarınızı kamufle edilmesini unutmayın.

4) Etek Boyu

Eteklerinizi seven yedi ondan fazla kilolarınızı kamufle etmek için olmasını istediğiniz etek boyu uzun etekler giyinizi. Etek boyu uzun olması sizi daha uzun süre ve fazla kilolarınız belli olup olmayacak şekilde kamuflebilirsiniz.

Zayıf görünmek için giyim ve güzellik hilesi!

5) Uzun topuklu ayakkabılar

Kısa topuklu ayakkabılar giyiniyorsanız daha kısa göstereceği için daha fazla kilolu bir imaja sahip olursunuz. Bu kilo fazla kilolarınızı alıyor ve daha zayıf görünmek için yüksek ve uzun topuklu ayakkabılar giymelisiniz. Uzun topuklu ayakkabılar sizi daha uzun ve daha zayıf gösterecektir.

6) Makyajınıza özen göstermek

Tombul veya zayıf gösterilebilirği gibi güzel veya çirkin de gösterebilir. Bu makyaj makyaj yaparken sizi daha zarif ve daha zayıf gösterecek. Kore makyajında ​​yüzünüzün orta bölümü ön plan gelecek plan uygulamalı ve gıdıklarınız ve tombul yanaklarınız geri gelecek orada ve sizi daha zayıf gösterecektir. Bu seçimi yüzünüzü ince ve uzun gösterecek Kore makyajı ve başka makyaj türleri de tercih ederek yüzünüzü zayıf göstermelisiniz.

7) Saç modeli

Daha zayıf ve daha zarif görünmek için tercih edeceğiniz saç modeli atkuyruğu modeli istediğiniz. Atkuyruğu modeli ile saçınızı daha da alırsanız, saçınızın yüzünüzü ortaya çıkarması ile daha zayıf görünebilir. Kabarık ve kat kat kesilmiş saç modelleri sizi ondandan daha kilolu gösterecektir. Bu model saç modeli tercihi portresi yüzünüzü ince gösterecek ve yüzünüzü ön plana açcak saç modeli seçmelisiniz.

8) V yaka tişörtler

Tişört giymeyi seven yedileriniz V yaka tişörtler herkese gizlenir, herkesi gizleyebilirsiniz, Gıdıklarınızı arkadaş veya sıfır yakalayın ile bağlanmadan daha zarif ve daha şık görünebilirsiniz.

Zayıf görünmek için 8 giyim ve güzellik hilesi!
Bizi Takip Edin
Bu makaledeki tavsiye tıbbi tavsiye niteliğinde değildir, sadece bilgi amaçlıdır.Bu site yalnızca bilgi amaçlı içerik sağlamaktadır. Sağlanan bilgiler tıbbi tavsiye, teşhis veya tedavi amaçlı değildir. Tıbbi bir endişe veya acil durumda lütfen sağlık uzmanınıza danışın.
Bu makalede ifade edilen görüşler, yazarın kişisel görüşleridir. Dahikadin.com, bu makaledeki herhangi bir bilginin doğruluğu, eksiksizliği, uygunluğu veya geçerliliğinden sorumlu değildir. Tüm bilgiler olduğu gibi sağlanır. Makalede yer alan bilgiler, gerçekler veya görüşler Dahikadin.com'un görüşlerini yansıtmaz ve Dahikadin.com bunun için herhangi bir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmez.

Yorum Yapın

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. TamamDevamı

Gizlilik Politikası