Zayıf gösteren giyim hileleri nelerdir? Zayıf moda hileleri

Zayıf gözükmek artık dert değil. Zayıf gösteren giyim hileleri sayesinde, sizde bir kaç ufak tüyo ile kilolarınızı gizleyebilirsiniz.

Tüm kadınların en çok şikayetçi olduğu konuların başında gelen faz kiloların bazı moda hileleri ile gizlenmesi aslında oldukça kolaydır. Küçük hileler ile algıyı değiştirerek en az bir beden hatta iki beden daha ince görünmek isteyenler için zayıf gösteren giyim hileleri denenmesi gereken adımlardır.

Bol Kıyafetlerden Kaçınmalısınız

Bol Kıyafetlerden Kaçınmalısınız
Bol Kıyafetlerden Kaçınmalısınız

Zayıf gözükmek için en çok yapılan yanlışlar arasında bol kıyafetler faktörü yanlış algılanan bir konudur. Fazla kiloları gizlemek için giyilen bol kıyafetler aslında sizi olduğunuzdan daha fazla bir şekilde kilolu göstermektedir. Bol kıyafetler yerine çok fazla dar olmayan kıyafetleri seçmekte fayda vardır. Düşünülenin aksine çapraz bağlanan gömlekler veya hafif dökümlü bluzlar kullanarak kendinizi daha zayıf gösterebilirsiniz. Sadece moda olduğu için asla hiç bir kıyafeti tercih etmemekte önemli bir detaydır.

Zayıf moda hileleri

Vücudunuzu İyi Tanımalısınız

Herkesin vücut yapısı kendine özgüdür. Herkeste görülen bir elbisenin bizde de çok iyi durmasını bekleyemeyiz ya da moda olduğu için o eteği giymemeliyiz. Olduğumuzdan daha kilolu dahi görünebileceğimiz bu yanlışlardan kaçınmalıyız. Zayıf gösteren giyim hileleri içinde en önemli adım vücudumuzu iyi tanımaktan geçmektedir. Armut tipi vücuda sahipsek fırfırlı bluzlar oldukça doğru bir tercih olurken elma vücut tipine sahip bayanlar için ise fırfırlı bluzlar asla doğru bir seçim değildir. Elma vücut tipine sahip bayanların olduklarından daha çok kilolu görünmesine neden olan bu tarz tercihler yanlış bir seçimdir. Kalça bölgesinde fazla kilosu olanlardansanız asla pileli etek veya elbiseler giymemelisiniz.

Çizgili Kıyafetlerde Dikkatli Olmalısınız

Enine çizgili kıyafetleri tercih ederek asla zayıf görünmeyeceğinizi bilmelisiniz. Zayıf gösteren giyim hileleri ile kendinizi daha zayıf göstermek istiyorsanız bu kapsamda dikine çizgili kıyafetleri tercih etmelisiniz. Çünkü dikine çizgiler olduğunuzdan daha ince ve uzun görünmenize destek olacaktır.

Yüksek Belli Pantolonlardan Kaçınmayın

Yüksek Belli Pantolonlardan Kaçınmayın
Yüksek Belli Pantolonlardan Kaçınmayın

Zayıf gösteren giyim hileleri konusunda en önemli bir diğer madde ise kilolu bölgeleriniz bacaklarınızda ise skinny pantolonlardan uzak durmalısınız. Bu tarz pantolonlar sizi çok daha fazla bir şekilde kilolu göstermektedir. En doğru pantolonlar düz kesimli klasik pantolon modelleridir. Yüksek belli pantolonlar ile dikkatleri bel ve üst bölgenize çekerken algıları değiştirebilirsiniz.

Renkleri Kullanmaktan Çekinmeyin

Kontrast renkleri tercih ederek kendinizi daha zayıf göstermeniz en kolay zayıf gösteren giyim hileleri arasındadır. En basiti siyah ve beyazın kusursuz uyumu ile kendinizi hem şık hem de daha zayıf göstererek koyu renkte bir t-shirtün altına açık renkte bir pantolon alabilir veya tam tersini uygulayabilirsiniz. Aynı rengin farklı tonlarını stillerinizde cesurca kullanarakta zayıf ve uzun görünebilirsiniz. Açık mavi bluzun altına lacivert renkte bir pantolon giyerek kombininizi tamamlamanız da doğru bir tercih olacaktır.

Küçük ama önemli adımlar ile kadınların stiline önemli katkılar sunan giyim hileleri iş kombinlerinde, abiye tarzlarda veya sokak modasında dahi hayat kurtarıcı çözümler sunmak mümkündür. Fazla kilolarınız olsa dahi şık ve güzel bir stile sahip olmak asla zor ya da imkansız değildir. Küçük detaylar ile önemli etkiler yaratabileceğiniz stil tavsiyelerini mutlaka uygulamanız gereklidir. Asla kendinizi bu konuda yargılamamalı ve vücudunuzla barışık olmalısınız. Renk hileleri, kesim hileleri, farklı tarzları kombinleme ve vücut tipinizi tanıma gibi çeşitli veriler ile siz de çarpıcı ve şık bir stile sahip olabilirsiniz.

Zayıf gösteren giyim hileleri nelerdir? Zayıf moda hileleri
Bizi Takip Edin
Bu makaledeki tavsiye tıbbi tavsiye niteliğinde değildir, sadece bilgi amaçlıdır.Bu site yalnızca bilgi amaçlı içerik sağlamaktadır. Sağlanan bilgiler tıbbi tavsiye, teşhis veya tedavi amaçlı değildir. Tıbbi bir endişe veya acil durumda lütfen sağlık uzmanınıza danışın.
Bu makalede ifade edilen görüşler, yazarın kişisel görüşleridir. Dahikadin.com, bu makaledeki herhangi bir bilginin doğruluğu, eksiksizliği, uygunluğu veya geçerliliğinden sorumlu değildir. Tüm bilgiler olduğu gibi sağlanır. Makalede yer alan bilgiler, gerçekler veya görüşler Dahikadin.com'un görüşlerini yansıtmaz ve Dahikadin.com bunun için herhangi bir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmez.
Yorum Yapın

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. TamamDevamı

Gizlilik Politikası